فروش تناژی ضایعات کارخانه دستمال کاغذی

فروش ضایعات دستمال کاغذی به صورت مستقیم از کارخانه در حجم تناژی سودآوری خوبی برای خرده فروش دارد. البته مقدار ضایعات کم است و به راحتی پیدا نمی شود. اما اگر کسی پیگیر خرید ضایعات دستمال کاغذی باشد می تواند آن را از طریق ارتباط با کارخانه ها پیدا کند.

فروش ضایعات دستمال کاغذی

تیشوی دستمال کاغذی که با استفاده از مواد اولیه وارداتی و خمیر چوب ساخته می شود تنها در چند کارخانه محدود در ایران محدود می شود. برای مثال تیشوی شرکت حریر هفت تپه در خوزستان، شرکت تیشوی لطیف در کرج صورت می گیرد. فروش ضایعات دستمال کاغذی شامل این مرحله نمی شود. این شرکت ها تیشو را به شکل رول های بزرگ با عرض مثلا 41 سانتی متر و وزن 100 کیلوگرمی به کارخانه های دستمال کاغذی می فروشند.

فروش ضایعات دستمال کاغذی

سپس این رول های بزرگ به قطعات کوچکتر برش داده می شود. بنابراین حتی برندهای معروف مانند سافتلن هم تنها این رول ها را برش زده و بسته بندی می کنند. اما بعضی از دستگاه های ضعیف تر نمی توانند انتهای این رول را بکشند. در نتیجه مقداری ضایعات تولید می شود که اصطلاحا سررول خوانده می شود. فروش ضایعات دستمال کاغذی سررول به شکل کیلویی انجام می شود.

فروش ضایعات دستمال کاغذی

خریدار ضایعات دستمال کاغذی

از آن جا که ضایعات دستمال کاغذی بسته بندی رسمی و شیک ندارند فروش خرده آن کمی با مشکل مواجه است و از سوی وزارت بهداشت ممنوع است. پیشنهاد می شود از محصولات تولیدی دستمال کاغذی ارزان برای فروش در مغازه استفاده شود. بنابراین پیشنهاد می شود که این ضایعات تنها برای استفاده های غیربهداشتی مانند گاوداری ها استفاده شود. البته یک خریدار ضایعات دستمال کاغذی به خوبی می داند که راه های مصرف این مدل دستمال کاغذی زیاد است و منحصر به یکی دو تا نیست. حتی گاهی خریداران ضایعات دستمال کاغذی این محصول را به صورت پیش خرید از کارخانه بر می دارند و یک ماه بعد آن را تحویل می گیرند.

خریدار ضایعات دستمال کاغذی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما