قیمت دستمال کاغذی تنو در کارخانه زنجان

قیمت دستمال کاغذی تنو در چند هفته اخیر رشد زیادی داشته است. البته برندهای دیگر هم رشد قیمتی داشته اند. دلیل آن هم واضح است. در شرایطی که اکثر تیشوی مورد نیاز صنایع سلولزی کشورمان وارداتی است عجیب نیست که افزایش قیمت ارز می تواند روی محصولات سلولزی اثرگذاری بالایی داشته باشد. در کارخانه زنجان شرکت پارس حیات می توان انواع مختلف دستمال کاغذی را به شکل مستقیم خریداری کرد.

تاریخچه شرکت پارس حیات

در حدود سال 1326 هجری شمسی گروه شرکت های حیات کار خود را در ترکیه آغاز کرد. تاسیس کارخانه های این شرکت معتبر به کمک جدیدترین تکنولوژی های روز انجام شده است و تا جای ممکن با طبیعت سازگار است. در حال حاضر این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات سلولزی مانند پوشک بچه، دستمال کاغذی و نوار بهداشتی است. ترکیه، مصر، ایران و اوکراین از جمله کشورهایی است که کارخانه های این شرکت در آنجا تاسیس شده است. صادرات دستمال کاغذی حیات به حدود 90 کشور انجام می شود و به دلیل کیفیت بالا قابل رقابت با برترین شرکت های اروپایی است.

قیمت دستمال کاغذی تنو

در سال 1390 با توجه به نیاز کشور و وجود جوانان با انگیزه و کادر مهندسی مجرب زیربرند پارس حیات در زنجان به وجود آمد. کارخانه بزرگ تولید محصولات سلولزی ابتدا با برند پوشک مولفیکس و نوار بهداشتی مولپد کار خود را آغاز کرد. سپس در مدت کوتاهی توانست محصولات خود را گسترش داده و در سال 1392 در ابهر زنجان خط تولید جدیدی در زمینه دستمال کاغذی با نام تجاری تنو و پاپیا ایجاد کند. استقبال از این دو برند دستمال کاغذی به قدری زیاد بود که خیلی زود محبوب شد. به علاوه تبلیغات تلویزیونی وسیع هم در معروف شدن این برند و پخش عمده دستمال کاغذی بسیار موثر بود.

قیمت دستمال کاغذی تنو

در روزهایی که قیمت دستمال کاغذی به شدت افزایش یافته و حتی خیلی از شرکت ها بار خود را در انبار نگه داشته و به بازار عرضه نمی کنند شرکت پارس حیات زنجان می تواند با عرضه به موقع و قیمت مناسب سهم بیشتری از بازار مصرف در حوزه سلولزی و به خصوص دستمال کاغذی را از آن خود کند.

انواع برندهای شرکت پارس حیات

  • پوشک مولفیکس
  • نوار بهداشتی مولپد
  • پوشک ببم
  • پوشینه بزرگسالان جولی
  • دستمال کاغذی تنو
  • دستمال کاغذی پاپیا

قیمت دستمال کاغذی تنو

محل های فروش و عرضه دستمال کاغذی تنو

به دلیل رعایت استانداردهای بین المللی این شرکت قوانین خاصی برای توزیع محصولات خود دارد. در شکل زیر می توانید چگونگی توزیع این دستمال کاغذی را به خوبی مشاهده کنید.

نقاط فروش دستمال کاغذی تنو

همانطور که می بینید انواع مختلفی از دستمال کاغذی های تنو در فروشگاه های مختلف عرضه می شود. از فروشگاه های زنجیره ای بزرگ مانند افق کوروش و جانبو تا دکه های روزنامه فروشی.

 

نمودار قیمت دستمال کاغذی تنو در بازار

اگر بخواهیم نمودار قیمت دستمال کاغذی تنو را برای یک مدل خاص رسم کنیم احتمالا تعجب خواهید کرد که سیر صودی آن چقدر شدید است. در واقع تنها با یک نمودار دیگر می توان این افزایش قیمت را توجیه کرد که همان نمودار دلار است. ماده اولیه برای تولید دستمال کاغذی مرغوب تنو تیشوی ترک است که از خارج وارد می شود و گران شدن ارز می تواند به شکل مستقیم در قیمت آن تاثیرگذار باشد. در نمودار زیر می توانید قیمت دستمال کاغذی 250 برگ نایلونی تنو را در یک فروشگاه خرده فروشی ببینید. البته توجه داشته باشید که قیمت های عمده فروشی در بازار کمتر از این مقدار است.

قیمت دستمال کاغذی تنو

قیمت دستمال کاغذی تنو

همانطور که در نمودارد دیده می شود از اردیبهشت تا تیر ماه قیمت این مدل از دستمال کاغذی ثابت بوده است. سپس در یک دوره ناموجود بوده و بعد از آن از قیمت حدود 3500 تومان به 5500 تومان و سپس در طی حدود ده روز به حدود 8000 تومان رسیده است. البته این دستمال از نوع نایلونی است. مزیت استفاده از دستمال کاغذی های نایلونی این است که برای مقوای استفاده شده در دستمال کاغذی های جعبه ای پولی نمی پردازید. در شرایطی که اوضاع اقتصادی مردم آن چنان خوب نیست. این راه کار می تواند در شهرهای با اقتصاد ضعیف تر موثر تر باشد.

برای دانلود لیست قیمت دستمال کاغذی تنو بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://tissuepaper.ir/downloads/teno.pdf” icon=”fa-download” target=”true”]دانلود لیست قیمت تنو[/button]

منبع: سایت فروش دستمال کاغذی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما