نمایندگی پخش دستمال کاغذی ارزان کیلویی

نمایندگی پخش دستمال کاغذی می تواند با قیمت کیلویی 20 هزار تومان در تهران به تمام کشور بار بفرستد. هر چند که به علت بالا رفتن قیمت دلار اکثر دستمال کاغذی های بازار رشد قیمت زیادی داشته است. اما دستمال کاغذی ارزان همچنان با همان قیمت 20 هزار تومان به بازار عرضه می شود.

انواع دستمال کاغذی در بازار ایران

همان طور که اطلاع دارید ماده اولیه برای تولید دستمال کاغذی تیشو است. به طور کلی برای شرکتی که می خواهد انواع دستمال کاغذی جعبه ای و فله ای تولید کند دو نوع تیشو وجود دارد.

  1. تیشوی خارجی
  2. تیشوی ایرانی

نمایندگی پخش دستمال کاغذی

تفاوت این دو تیشو در مواقعی خیلی زیاد و در برخی موارد کم است. در واقع شرکت های تولید کننده تیشوی ایرانی معمولا نسبت به نمونه های خارجی کیفیت پایین تری دارند. یک نمایندگی پخش دستمال کاغذی که به کارش وارد باشد معمولا از شرکت هایی خرید می کند که بتواند به صورت عمده دستمال کاغذی ارزان تولید کند.

نمایندگی پخش دستمال کاغذی در تهران

تهران مرکز 70 درصد اقتصاد است و به همین دلیل بزرگترین و معروف ترین شرکت های دستمال کاغذی و نمایندگی پخش دستمال کاغذی در این شهر قرار دارد. به دلیل این که تهران در مرکز کشور قرار دارد می تواند مواد اولیه را به صورتی ارزان تر تهیه کند. همین امر موجب می شود تا دستمال کاغذی ارزان کیلویی را بتوان از عمده فروش های آن به قیمت مناسب تهیه کرد.

البته باید به این نکته توجه داشت که قیمت انواع دستمال کاغذی تابعی از قیمت مواد اولیه و هزینه های پخش و انبارداری است. بنابراین قبل از هر خرید تمام هزینه ها را برآورد کرده و سپس اقدام به خرید کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما