نمایندگی فروش عمده دستمال کاغذی ارزان قیمت

دستمال کاغذی ارزان قیمت بیشتر در کجا کاربرد دارد و نکات مهم در زمان خرید عمده دستمال کاغذی های اقتصادی از نمایندگی آن به چه شکل است؟

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

از همگانی شدن مصرف دستمال کاغذی زمان زیادی نمی گذرد. سال ها پیش که هنوز این کالا یک کالای بسیار شیک و باکلاس بود و کمتر کسی از آن استفاده می کرد شاید باورش سخت بود که دستمال کاغذی ارزان قیمت روزی به یک کالای اساسی در زندگی ما تبدیل شود. اما این کار انجام شد و حداقل به ما ثابت کرد که در این دنیای کوچک هیچ چیز نشد ندارد. به عبارت بهتر نشد فقط در ذهن ماست و بهتر است دستی به سر و روی تفکراتمان بکشیم.

دستمال کاغذی ارزان قیمت

اما این سفید دوست داشتنی که این روزها بازاری ها برای فروش عمده دستمال کاغذی سر و دست می شکنند در تمام این سال ها تغییرات زیادی کرده است. در واقع می توان گفت شباهت زیادی به محصولات اولیه ندارد. اگر یادتان باشد اولین نمایندگی دستمال کاغذی که در ایران تاسیس شد کلینکس بود که نسبت به محصول امروزی کمی ضخیم تر و البته زمخت تر بود. البته در آن زمان هر کسی قادر نبود که برای مصارف روزمره اش حتی دستمال کاغذی ارزان قیمت بخرد چه برسد به برند کلینکس. اما دستمال کاغذی ارزان کار خود را کرده بودند و به خوبی شایستگی های خود برای ماندن را ثابت کردند. از این رو رفته رفته مردم به حضور این موجود سفید لطیف عادت کردند و ابتدا قشر مرفه تر جامعه و سپس افراد عادی به استفاده ی گسترده از آن روی آودند.

در ابتدا فقط یک یا دو شرکت روی تولید محصول دستمال کاغذی سرمایه گذاری کردند و سایرین با آن ها مخالف بودند و این کار را نوعی پول دور ریختن می دانستند. اما بعدها ثابت شد که تولید دستمال کاغذی یک کار بسیار سودآور است. البته امروزه دیگر همه چیز به برند بودن و شناخته بودن در جامعه هدف مربوط می شود و این طور نیست که یک شرکت بیاید و دستمال کاغذی تولید کند و به شهر های گوناگون نمایندگی فروش دستمال کاغذی بدهد و بخواهد به همین سادگی موفق باشد. می توان گفت که شرکت های اولیه به دلیل این که اولین بودند و هیچ رقیبی نداشتند موفق شدند. وگرنه امروزه اقتصاد و فروش عمده دستمال کاغذی به قدری پیچیده شده که به همین سادگی نمی توان در این بازار به سود بالایی دست یافت. در اصطلاح اقتصاد این حالت اقیانوس قرمز نام دارد. اگر با این اصطلاح آشنا نیستید در اینترنت درباره آن سرچ کنید. با این حال اگر اهل فن و زرنگ باشید هنوز هم می توان در همین اقیانوس سود خوبی کرد.

اگر بخواهیم خیلی اقتصادی به قضیه نگاه کنیم می توان یک نوع دسته بندی برای دستمال کاغذی های بازار انجام داد. دستمال های گران و دستمال کاغذی ارزان قیمت.

حتما شما هم از ابتدای زندگی تا کنون به مکان های مختلفی برای غذا خوردن سر زده اید و از غذا خوردن در آن ها لذت برده اید، از رستوران های کوچک و بزرگ گرفته تا فست فود سر کوچه و تا ساندویچی اصغر آقا!

نکته ای که بین تمام این غذاخوری ها مشترک است این است که تقریبا در تمام این مکان ها از دستمال کاغذی استفاده می شود. در واقع نوع محصولی که فست فودی ها استفاده می کنند دستمال کاغذی ارزان قیمت است اما راهی ساده برای شیک و باکلاس جلوه دادن دستمال کاغذی کیلویی وجود دارد. کافی است که دستمال ها را داخل یک جعبه شیک بریزند و سر میز بیاورند. بسیاری از ساندویچی ها و اماکن دیگر از این ترفند استفاده می کنند.

از آن جا که دستمال کاغذی کالایی است که برای رعایت بهداشت فردی استفاده می شود و به شکل مستقیم در سلامت افراد جامعه دخالت دارد بهتر است که حتما از نمایندگی فروش عمده دستمال کاغذی آن را خریداری کنیم تا هم از اصالت کالا را داشته باشیم و هم قیمت ارزان تری بگیریم.

متاسفانه افراد سواستفاده گر در هر صنف و مقام و وظیفه ای وجود دارند و نمی توان کاری کرد. در زمینه فروش دستمال کاغذی هم عده هستند که از فرصت بدست آمده سواستفاده می کنند و جنس بنجل را به عنوان دستمال کاغذی ارزان می فروشند. در مقابل انواعی از محصولات هستند که با وجود قیمت پایین تر اما استانداردها و کیفیت لازم را دارند. پیشنهاد و توصیه ی همیشگی کارشناسان حوزه سلامت استفاده از این نوع از کالاهاست.

منبع: سایت دستمال کاغذی

1

  1. شما در کدام یک از شهرهای ایران نمایندگی فروش برای محصولات بهداشتی خودتون دارید و اگر لطف کنید که اعلام کنید در شهر تبریز هم نماینده دارید ممنون میشم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما